Drogi Rodzicu,

Nowy rok przedszkolny 2022/2023 za pasem, a Ty zastanawiasz się, w jakim przedszkolu Twojemu dziecku będzie najlepiej? Jakie miejsce dla niego wybrać, by było uśmiechnięte i radosne? Na pewno tak. My jako Rodzice także to robimy. Dlatego nie mamy wątpliwości i serdecznie zapraszamy, byście i Wy się przekonali.
To co dla nas jest kluczowe – mamy małe grupy, w przeciwieństwie do placówek publicznych, dlatego Waszym Pociechom poświęcamy zdecydowanie więcej czasu ;-).

Wpadnijcie do Sportusia w Skierdach!

Tym bardziej, że do końca SIERPNIA 2022 mamy dla Was świetną promocję – wpisowe do przedszkola  wynosi 0 zł! 🙂

Zerówka –  czesne “0” zł

Zapraszamy Was na całkowicie darmową, trzydniową adaptację. Poczujecie nasz rodzinny klimat, poczujecie spokój, którym obdarzymy Waszą pociechę – i dobrą zabawę, której u nas zawsze pełno. Na pewno są nowsze placówki, ale nie mamy wątpliwości, bo doświadczamy tego codziennie, że to z naszego żłobka i przedszkola dzieci nie chcą wychodzić i przeważnie rodzice zostają jeszcze trochę, by dzieci w końcu zgodziły się wyjść ;-). To nie wynika z przypadku, to ta fajna atmosfera buduje nasze miejsce. To stała kadra, której trzon jest od lat. Znamy to miejsce i nasze dzieci doskonale, wiemy czego potrzebują, by były zawsze uśmiechnięte! 🙂

Jak do nas trafić?

Skierdy to wieś w gminie Jabłonna, gdyby na oko wskazać to napiszemy, że w pół drogi między Jabłonną, a Nowym Dworem Mazowieckim. Rodzice, którzy z NDM jadą do pracy do Jabłonny/Legionowa/Warszawy lub Ci, którzy jadą do pracy z tych rejonów do NDM – codziennie przejeżdżają obok nas. Pozostawienie zatem Waszej Pociechy będzie zatem zawsze proste i szybkie :). A jakby tego było mało, bo doskonale rozumiemy potrzeby Rodziców, pracujących w różnych godzinach – przedszkole jest otwarte najdłużej ze wszystkich w bliższej i dalszej okolicy.

Sportuś jest otwarty w godzinach 7:00 – 18:00! To wielki atut, który na pewno Rodzice docenią :).

Zapraszamy do kontaktu by porozmawiać, odpowiedzieć na pytania czy umówić spotkanie lub wizytę adaptacyjną 🙂
Telefon: 534 144 144
E-mail: biuro@przedszkolesportowe.com

Leave a comment

Godziny otwarcia